יוגה ועיסוי תאילנדי עשויים להיראות כמו שני עולמות נפרדים, אבל מסתבר שהקשר ביניהם עמוק יותר מהצפוי. חוויות שונות אלה חולקות מסורת ותרבות מזרחיות משותפות, יחד עם שאיפה להרמוניה, איזון, שלווה פנימית וחיבור בין הגוף לנפש. המשיכו לקרוא ותופתעו לגלות על הקשר המאוד קרוב בין היוגה לעיסוי התאילנדי.

מהי יוגה?

יוגה היא שיטת אימון גופני שבמרכזה החשיבות בחיבור הגוף והנפש. במקביל לתנועות הגופניות, היוגה גם מובילה דרך חיים המנחה אנשים לקראת מודעות עצמית, שלווה פנימית וקשר הרמוני עם היקום. המרכיבים העיקריים בה כוללים תנועות פיזיות, שליטה בנשימה ומדיטציה, ותרגול היוגה נועד לאזן את הנפש, הגוף והרוח, ולקדם גמישות פיזית ובהירות מחשבתית.

מהו עיסוי תאילנדי?

עיסוי תאילנדי הוא שיטת ריפוי עתיקה ומוצלחת שמומלץ לנסות גם אם אתם שוהים במלון מפנק כמו pathumwan princess hotel וגם אם אתם סתם מחפשים דרכים לשבור שגרה. הוא משלב אלמנטים של יוגה ואנרגיה כדי להקל על מתחים, לקדם הרפיה ולהחזיר את האיזון בגוף. בניגוד לטכניקות עיסוי מערביות מסורתיות, עיסוי תאילנדי מתבצע בלבוש מלא וללא שמנים. המטפלים משתמשים בידיים, במרפקים, בברכיים וברגליים כדי להפעיל מתיחות ולחץ לאורך קווי האנרגיה הנמצאים בגוף.

הקשר בין יוגה לעיסוי תאילנדי

 

 

טיפים לשילוב בין יוגה לעיסוי תאילנדי

לסיכום

החיבור בין יוגה לעיסוי תאילנדי הוא דרך מצוינת להמחיש את האופן שבו פרקטיקות עתיקות יכולות להשלים ולהעשיר זו את זו. שני ענפים אלה חולקים מטרה משותפת וחשובה מאוד: קידום רווחה פיזית ורגשית תוך טיפוח קשר עמוק עם עצמכם. הקפידו על שתיית מים מספקת לפני ואחרי המפגשים, הקשיבו לגוף שלכם וזכרו שהדרך להרמוניה מתחילה קודם כל בחיבור הפשוט בין הנפש, הגוף והרוח.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.