אחד מהטרנדים החמים בעולם הרשתות החברתיות הוא אימוני יוגה המתבצעים בלייב או בסדרה של סרטונים. למעשה, בחסות מגפת הקורונה ועם המודעות לחשיבות של תרגול יוגה בחיי היום יום, כל מדריכת יוגה יכולה להפוך לסופרסטאר עם אלפי צפיות, שיתופים וכן לקוחות מהארץ ומהעולם שרוצים ורוצות ליצור תרגול יוגה מוצלח – מבלי לצאת מהבית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי היכולת להתגבר על התחרות וליצור שם בתחום כוללת לא מעט השקעה והתמדה, לצד אביזרים שיכולים ליצור את ההבדל בין אימון יוגה סטנדרטי לבין אימון שלא מהעולם הזה. כיצד תוכלי להפוך למלכת האינסטגרם של ישראל? להלן מספר טיפים:

מצלמת גו פרו

למרות שצילום ברשתות החברתיות מתבצע לרוב דרך מכשיר הסלולר, רצוי לבצע רכישה של מצלמת גו פרו אשר מאפשרת לבצע צילומי אקסטרים באתרים שונים כמו למשל באגם, ים או אפילו באוויר. בשביל לשדרג את הצילום, רצוי לרכוש אביזרים ל go pro כמו למשל חצובה, כל זאת מתוך מטרה לנצל את המצלמה לטובת יצירה של סדרת סרטונים באיכות מעולה גם לפלטפורמה של האינסטגרם אבל גם פלטפורמות חברתיות נוספות, כמו יוטיוב למשל.

רקע

הרקע של האימון הוא חשוב מאוד לטובת יצירת בולטות ברשת. במקום  לבצע את האימון בחדר השינה או מול הספה, מומלץ לרכוש מראש רקע אותו ניתן יהיה להציב מאחורייך ובכך ליצור גם מראה נקי של צילום אבל גם אלמנט עיצובי מהמעלה הראשונה. אם את מחליטה לבצע את האימון באוויר הפתוח, בחרי לוקיישן עם רקע יפהפייה כמו למשל הים, מדבר או באתרים היסטוריים שיכולים להוות רקע מושלם בעבור תרגול יוגה מוצלח.

 

 

מזרן

גם למזרן שלך יש חשיבות מבחינת הצילום, מאחר וכיום ניתן לבצע רכישה של מזרני יוגה מיוחדים עם טקסטורות, צבעים וכן פרינטים שיקפיצו את האימון כמה שלבים קדימה. העדיפי להשקיע במזרן איכותי וכן לגוון מידי פעם, כל זאת מתוך מטרה ליצור עניין מחודש וכן יצירה של תמהיל אימונים מגוון, גם מבחינת המזרנים בהם את נעזרת לטובת צילום התרגול.

דקורציה

אביזרי דקורציה כמו נרות, קטורת וכן פסלי בודהה מהווים חלק בלתי נפרד מיצירה של צילום וידיאו מוצלח שמגלם את האלמנטים של עולם היוגה. ברחבי הרשת ניתן לבצע רכישה של אביזרים במחיר מצוין ובמשלוח מהיר עד הבית, כל זאת כחלק מיצירה של תמהיל אימוני יוגה אפקטיבי אך גם נעים לעין.

חליפות אימון

חליפות האימון שלך מהוות חלק משמעותי מאוד ביצירת בולטות, בייחוד מאחר ובשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה חליפות האימון הפכו לחלק בלתי נפרד מעולם האופנה, ועולם היוגה בפרט. אם עד לפני מספר שנים נהוג היה ללבוש בגדים זרוקים לאימון יוגה, כיום המגמה היא סטים ספורטיביים שגם מחמיאים אבל גם מאפשרים לך להביע את עצמך ואת טעמך האסתטי. על מנת ליצור לוק מנצח, רצוי לבחור בצבעים בולטים שגם ישתלבו עם הרקע, כמו למשל אימון יוגה בים עם סט בצבע תכלת או כחול כהה. באופן טבעי, ככל שיצטרפו יותר צופים ומתאמנים, תוכלי לפתח גם את התחום הזה עם קולקציה על שמך או שיתופי פעולה עם חברות מובילות שעובדות באופן צמוד עם מדריכות יוגה ברשתות החברתיות.

לסיכום, באמצעות תעוזה וכן חשיבה מחוץ לקופסה ניתן להפוך כל אימון יוגה לחגיגה של ממש. חשוב להיצמד לטעם האסתטי שלך ולא לנסות לחקות מדריכות אחרות, כל זאת מתוך מטרה ליצור בידול וכן יכולת להביע את עצמך – באופן שיהפוך אותך לאושייה שמצליחה לשבור את הרשת, פעם אחר פעם.