אם אתם נוסעים לחופשה באילת ולא בא לכם לוותר על האימונים שלכם, אנחנו ממליצים לכם לקחת כמה אטרקציות של ספורט ימי בעיר הדרומית. אז אילו אטרקציות עוצמתיות אנחנו ממליצים לכם לעשות? מתחילים.

בננה באילת

מי מכם לא מכיר את הבננה הישנה והטובה שהיינו ממהרים לעשות בתור בני נוער בחופשת הלימודים השנתית. אז נכון, אנחנו לא מדברים פה על אימון כושר רגיל שאתם רגילים לעשות בבית ועדיין, אטרקציה כזאת לא מביישת שום אימון שהייתם עושים בבית או בחדר כושר כחלק מתכנית האימונים הרגילה שלכם. הסיבה היא שמדובר באטרקציה שבה אתם תאלצו להשקיע לא מעט אנרגיה על מנת שלא לעוף למים ולשרוד על הבננה.

הבננה היא סירה מגומי שקשורה לסירת מנוע עוצמתית שטסה על המים במהירות. כל המטרה שלכם היא לא לעוף למים בסיבובים, הנהג יעשה הכל שאתם תעופו למים ופה נכנסת ההשקעה של הכוח והאנרגיה שלכם על מנת שלא ליפול. כל סיבוב יצריך מכם להשקיע המון כוח ולאט לאט זה אפילו יהיה קיצוני יותר, עד שלצערנו, למרות הכוח שתשקיעו, תצטרכו למצוא את עצמכם בתוך המים.

אבוב שכיבה

הנה עוד אטרקציה שבה אתם תצטרכו להשקיע לא מעט כוח על מנת להישאר יבשים. אנחנו מדברים על אבוב שכיבה גדול שגם הוא קשור לסירת מנוע שטסה על המים. מזרן שכיבה ענק שעליו תשכבו ביחד עם החברים או בני המשפחה שלכם ותחזיקו חזק על מנת שלא לעוף למים. מעבר לעובדה שמדובר באטרקציה מצחיקה משעשעת מאד, אתם תרגישו ממש כמו באימון כוח כי תצטרכו להשקיע המון אנרגיה כדי לא לעוף, במיוחד בסיבובים שהסירה תעשה במים. קחו בחשבון שבסופו של דבר גם אתם תעופו למים, לא משנה כמה אתם חזקים ומאומנים, כי זה בסוף מה שקורה לכל מי שעולה על אבוב השכיבה. כאמור מדובר בפעילות הדורשת מכם כוח, ולכן אנחנו ממליצים לקנח בשייק בריאות טעים לסיום מתוק שיחזיר לכם קצת אנרגיות לגוף.

קרייזי שארק

יצא לכם לשבת אי פעם על סלון בתוך המים? אז זהו, זו ההזדמנות שלכם. הקרייזי שארק הוא ממש סלון גומי מנופח שקשור לסירת מנוע שטסה על המים והתפקיד שלכם הוא להשקיע את כל הכוח שלכם על מנת שלא לעוף למים. אם אתם עושים כושר, יש לנו הרגשה שבאטרקציה הזו אתם תרגישו שאתם ממש נמצאים בסוג של אימון כוח. ככל שהסירה מגבירה קצב כך אתם צריכים להפעיל יותר ויותר כוח על מנת להישאר יבשים ולא לעוף למים. אגב, לא משנה כמה אתם חזקים ומאומנים, סביר להניח שבסופו של דבר תמצאו את עצמכם בתוך המים, וזה בסדר גמור כמובן.

מצנח ים

הנה אטרקציה מעולה שמשלבת גם שימוש בכוח וגם הנאה מובטחת ומוטרפת. המתקן של המצנח מחובר לסירת מנוע וכשהסירה מתחילה להרים קצב המתקן מתרומם ואתם פשוט עפים ברוח מעל למפרץ הכחול והצלול, פשוט מושלם. מה התפקיד שלכם? להפעיל את כוח הידיים על מנת לאחוז במתקן כשהוא עף במהירות מעל למפרץ הקסום. ברגע שאתם מתרוממים לגמרי, זהו זה, הרוח הדרומית חותכת לכם את הפנים וזה פשוט ממכר, ממש כמו בצניחה חופשית. מדרום לכם תוכלו לראות את סיני, ממזרח את ירדן ואם תורידו את הראש מטה תוכלו לראות את סירות המנוע שקורעות את המים של המפרץ.

לסיכום,

אם אתם נוסעים לחופשה באילת ולא בא לכם לוותר על האימונים, אנחנו ממליצים לכם לעשות את האטרקציות שהצגנו במאמר זה. מעבר לעובדה שמדובר באטרקציות כיפיות, אתם תצטרכו להפעיל לא מעט כוח על מנת לעשות אותן ואין יותר כיף מזה.