אם אתם בעלים של מכון כושר ואין לכם הזמן והאנרגיות לרדוף אחר דמי המנוי החודשיים של הלקוחות שלכם, הגעתם למקום הנכון. הכירו את שירות הגבייה בהוראת קבע, הפתרון של מכוני הכושר בישראל.

הכירו את שירות הוראת הקבע שיציל אתכם

אם אתם מנהלים מכון כושר אתם ודאי יודעים כמה זמן ואנרגיה אתם מבזבזים על גביית תשלום דמי המנוי מהלקוחות שלכם. אז אם אתם רוצים להפסיק לרדוף אחרי תשלומי דמי המנוי, אנחנו ממליצים לכם להכיר את השירות הבא, שירות הוראת קבע של iCount. אנחנו מדברים על מערכת מיוחדת שמציעה מגוון רחב של אפשרויות גבייה על ידי הוראת קבע פשוטה. זהו, מהיום אתם ממש לא צריכים לרדוף אחרי הלקוחות שלכם על מנת לקבל את הכסף המגיע לכם.

למה כדאי להשתמש בהוראת קבע?

הכסף של המנויים שלכם הוא המנוע שלכם להצלחה וצמיחה. לכן, כל שקל שתפסידו בדרך יכול לפגוע בצמחיה של העסק שלכם וזה כמובן לא טוב עבורכם. זו בדיוק הסיבה שבגללה אנחנו ממליצים ללקוחות בכלל, ולבעלי מכוני כושר בפרט, להשתמש במערכת. הלחם והחמאה שלכם הם דמי המנוי החודשיים ואם בעלות מינימלית על המערכת הזו אתם יכולים להבטיח שכל הכסף שמגיע אליכם גם באמת יגיע אליכם, הרי זה משובח.

למה כדאי לכם להשתמש בשירות הוראת הקבע של iCount?

מינימום מאמץ ומקסימום נוחות

אנחנו בטוחים שהדבר האחרון שאתם רוצים להשקיע בו עכשיו זה לרדוף אחרי הלקוחות על מנת לגבות מהם את דמי המנוי. זו בדיוק הסיבה שבגינה אתם צריכים להשתמש במערכת הגבייה הזו, כי בלחיצת כפתור אתם יכולים לבצע גבייה מכל סוג שהוא, בין אם מדובר בהוראת קבע בנקאית או הוראת קבע באשראי. בתוך כך, אתם חוסכים המון זמן שבסופו של דבר שווה ללא מעט כסף וזה כמון יתרון מעולה.

אתם קובעים את החוקים שלכם

אחד היתרונות הכי בולטים במערכת הזו בא לידי ביטוי בכך שהיא מאפשרת לכם לבנות מערכת שלימה של חוקים שילוו אתכם לאורך כל הדרך מול הלקוחות שלכם ולמעשה יתוו את הקשר בניכם. למשל, אתם יכולים לקבוע שאתם רושמים את הלקוחות שלכם להוראת הקבע בעצמכם, או באמצעות קישור מיוחד שישלח אליהם. בנוסף, תוכלו להחליט אם אתם מחייבים כל חודש או כל שלושה חודשים וקיצור, המערכת הזו מחזירה את השליטה לידיים שלכם וזה מעולה.

אתם מייעלים את העסק שלכם

ללא קשר לכסף, עסק רציני הוא עסק שיודע לייעל את עצמו ולהשקיע את המשאבים במקום הנכון. לכן, אם יש לכם אפשרות לייעל את ההתנהלות בעסק שלכם ולהשקיע את האנרגיה במקומות הנכונים באמת על מנת להצמיח אותו, המערכת הזו בהחלט יכולה להיות טובה עבורכם.

בתוך כך, באמצעות המערכת הזו אתם תוכלו לנהל גם את המלאי שלכם, את המשימות, הספקים השונים, לנהל יומן פגישות ועוד מגוון רחב של פיצ'רים שיעזרו לכם לייעל את העסק ולהצמיח אותו וזה כמובן יתרון אדיר עבורכם. לכן, המערכת הזו לא מתחילה ונגמרת בשירות של גבייה באמצעות הוראת קבע, היא כמובן הרבה מעבר לכך.

לסיכום

אם אתם מנהלים מכון כושר ולא בא לכם להתעסק עם הגבייה של דמי המנוי החודשיים מהלקוחות, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להכיר את שירות הגבייה באמצעות הוראת קבע.