אם אתם מאמני כושר שצריכים להגיע ללקוחות ואין לכם איך לעשות את זה, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. מה זה שירות של השכרת רכב ליום אחד ולמה זה כדאי? כל התשובות.

קצת על שירות השכרת רכב ליום אחד

שירות השכרת רכב ליום אחד הוא שירות מיוחד המיועד לאנשים שאין להם רכב ועדיין צריכים להתנייד על מנת להגיע למקום מסוים ביום מסוים. זה כמובן שירות שמתאים גם למאמני כושר שצריכים לנסוע ממקום למקום בשביל האימונים שהם מעבירים ללקוחות שלהם. כאן תוכלו למצוא פרטים להשכרת רכב ליום עבור מאמני כושר, מומלץ להציץ לפני שסוגרים את העסקה.

למה כדאי למאמני כושר לשכור רכב ליום אחד?

ראשית, מדובר בהשכרת רכב רק לימים רלוונטיים, כך שאתם משתמשים ברכב רק מתי שאתם צריכים ומחזירים אותו לאחר מכן, זה מאד נוח. בנוסף, אתם חוסכים המון כסף כי אתם לא צריכים לשאת בעלויות התחזוקה של הרכב, למעט דלק כמובן. אתם לא צריכים לרכוש ביטוח יקר, לא לעשות טסטים וכמובן לא לנקות את האוטו, פשוט לשים דלק ולצאת לרכב.

כמו כן, יש מגוון רחב של דגמי רכבים שמתוכם תוכלו לבחור את הרכב הרלוונטי לכם. המבחר הוא כל כך גדול כך שאין לנו ספק שאתם תמצאו את הרכב שאתם רוצים. בגלל שמדובר בשירות ליום אחד, אתם יכולים ללכת אפילו על רכב יוקרתי יותר ממה שאתם רגילים וזה כמובן מעולה.

אז איך בוחרים רכב ליום אחד?

לחברות ההשכרה יש סוגים ודגמים שונים של רכבים המתאימים למטרות שונות. אם השירות הדרוש הוא רכב שכור לאותו יום, עליכם להיות ממוקדים ככל האפשר כדי לבצע את הבחירה הנכונה. שאלו את עצמכם: לאיזו מטרה אתם צריכים שירותי השכרה? זה לטיול בכביש? זה לטיול משפחתי? רוצים לשכור רכב יוקרתי? כאשר היעדים שלכם ברורים וידועים מראש, תוכלו לבחור מתוך מבחר גדול של רכבים המתאימים ביותר לצרכים שלכם. בנוסף, מכיוון שמדובר ביום, תוכלו אפילו לבחור את הרכב שתמיד חלמתם לנהוג בו ולהתפנק במחיר שפוי לכספכם.

כמה עולה לשכור רכב ליום אחד עבור מאמני כושר?

מחיר רכב שכור ליום כולל את ההשכרה עצמה וכן את הביטוח שתקבלו ביום. המחיר עצמו תלוי בדגם, גודל הרכב וכל תוספות נוספות שתרצו להוסיף, כמו אפשרות להסיע נהג נוסף, להוסיף בוסטר או להסיר את ההשתתפות העצמית. תדלוק הרכב באחריות השוכר ואינו כלול במחיר ההשכרה ויש להחזיר את הרכב כשהמכל מלא. לרוב, התשלום כולל שימוש ברכב למספר ק"מ מסוים שנקבע מראש והוא שקוף מול השוכר, ובמידה וחורג ממספר הק"מ שנקבע יש לשלם אגרה. אין הגבלה או תשלום נוסף על מספר הנוסעים ברכב, רק מספר הנהגים הנוהגים ברכב.

מה חשוב לבדוק לפני ששוכרים רכב ליום אחד?

כדי לבדוק אם שירות השכרת רכב שווה את זה לצרכים שלכם, עליכם לעשות סקר שוק. כאן נכנסים לתמונה מחירי השירות, הם רחבי היקף, כך שאין ספק שתוכלו למצוא רכב שעונה על הצרכים שלכם במחיר סביר, ואף משתלם במקרים רבים. כאמור, יש הבדלים בין המחירים וההבדלים הללו באים לידי ביטוי בהבדלים בין רכבים שונים, אבל כשלוקחים רכב ליום אחד אתם צריכים לקחת בחשבון את הוצאות הדלק (שעלותו הוזלה לאחרונה) ותו לא, תסכימו שמדובר בעסקה משתלמת.

לסיכום,

אם אתם מאמני כושר שצריכים להגיע ללקוחות שלהם אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשכור רכב ליום אחד, שירות משתלם במיוחד שגם יעניק לכם את כל הגמישות שאתם זקוקים לה.