כשמדברים על עולם הכושר הגופני, אין ספק כי ענף הפילאטיס הוא אחד הענפים החמים ביותר בשנים האחרונות. מדובר בתחום שמאפשר לרכוש טכניקות חשובות כמו יציבה נכונה ושיווי משקל, לעבוד על חיטוב הגוף ולהוריד במשקל, ועל הדרך לתרגל יסודות מעולם היוגה והמדיטציה שבהחלט משפיעים לטובה על הרוגע הנפשי. עם זאת חשוב לזכור, כי כדי שתוכלי להפיק את המקסימום מאימון פילאטיס, את קודם כל צריכה לבחור בסוג אימון שמתאים ליכולות שלך, ולאחר מכן להתכונן כמו שצריך לאימון עם תזונה נכונה לפני וכמובן ביגוד נוח ומתאים. איך בוחרים בגדים כאלה? הנה כמה טיפים שאולי יעזרו לך.

בד איכותי, נעים ועדין לעור

חשוב שתזכרי שלא כל בגד שמתיימר להיות בגד לספורט הוא בהכרח כזה ולא כל חברה שמתיימרת לשווק בגדי ספורט איכותיים, בהכרח משווקת בגדים כאלה. הבעיה היא שלפעמים קשה לזהות ובגדים זולים "מתחפשים" לבגדים איכותיים. לכן, כדאי לקנות את הביגוד לאימוני הפילאטיס אך ורק ממקומות מוכרים. דרך האתר של חברת  anywear למשל, תוכלי לרכוש מגוון רחב של מכנסיים וטופים בעיצובים ייחודיים, ולדעת שאת מקבלת רק סחורה איכותית. אם את לא בטוחה לגבי אתר או חנות מסוימת, הדבר הנכון ביותר הוא להתייעץ עם חברות ומכרות שקנו משם וידעו לתת חוות דעת אובייקטיבית, או לחלופין להתייעץ בקבוצות פייסבוק ייעודיות.

אימוני פילאטיס איך לבחור בגדים נוחים לאימונים-

אופנתי זה מצוין, נוח זה חשוב

שלא תטעי – השאיפה להיראות טוב בכל אימון היא שאיפה מצוינת ויש נשים שזה אפילו מעודד אותן ומאפשר להן להפיק מעצמן הרבה יותר בכל אימון. יחד עם זאת, חשוב שהיופי לא יבוא על חשבון הנוחות, במיוחד כאשר מדובר באימוני פילאטיס. אימונים מהסוג הזה הם קשים מטבעם ומביאים אותך לנקודות קיצון, כך שבמידה וגורמים חיצוניים כמו בגד לא נוח, יפריעו לך, זה פשוט יהרוס לך את כל החוויה ולא יאפשר לך למקסם את הפוטנציאל מהאימון.

למרבה המזל – אם תגיעי לחנויות ולאתרים הנכונים (לא מדובר בדברים שחייבים לבוא אחד על חשבון השני), תוכלי בהחלט למצוא בגדים שהם גם נוחים וגם יושבים עלייך בדיוק איך שאת אוהבת.

מחיר

מצד אחד אנחנו מאמינים שחשוב להשקיע בביגוד לאימוני פילאטיס וזה אומר לפעמים להשקיע סכום כסף יחסית גבוה, ומצד שני חשוב שלא להגזים. את צריכה להבין כי יש מחירים סטנדרטיים גם לביגוד איכותי וההמלצה היא לא לחרוג משם. מחיר בין 200 ל-300 שקלים על טייצים ומכנסיים ובין 100-200 שקלים על חזיות ספורט וטופים הוא בהחלט סביר, כאשר תוכלי גם למצוא סטים שלמים בין 300-400 שקלים.

ההמלצה החמה שלנו היא לא לבחור בביגוד זול במיוחד שכנראה ייהרס אחרי שימוש אחד או שניים וגם בטח לא יהיה ממש נוח במהלך אימוני פילאטיס.

השקיעי בבחירת הביגוד לאימונים ותוכלי להוציא מעצמך יותר בכל אימון!