עולם היוגה הוא עולם מרתק שמצליח בשנים האחרונות לכבוש את הקהל הישראלי, ולא מעט בזכות תרגול המתבצע תוך שימת דגש על חיבור לאני העצמי. למעשה, בעיד המודרני שבו רבים חווים לחצים משמעותיים ניתן להבחין במגמה של חיבור לגוף ולנפש באמצעות תרגול יוגה המשלב גם מדיטציה, כחלק מהבנה באמצעות מדיטציה ניתן להפחית את הסבל ואף ליצור עוגנים חדשים, באמצעות תרגול המתבצע באופן יומי וקבוע. מדובר במיומנות נרכשת, ועל כן באמצעות ספרים ניתן להעמיק את הידע ואף להוביל לשליטה על התת מודע ועל הרצונות הכמוסים ביותר.

אם אתם רוצים להעמיק את הידע שלכם בתחום, זה הזמן להכיר את הספרים שיכולים לפתוח צוהר לעבר הבנה של גוף, נפש ותודעה מורחבת, כחלק מקריאה של ספרים העוסקים בתחום המרתק הזה. מהם הספרים המובילים בקטגוריה הזו? להל סקירה מיוחדת.

תורת הגוף והנפש/ד"ר אורי נויבריט

בשנים האחרונות אנו עדים לזינוק במספר המתעניינים בכל הקשור לרכישה של ספרי מדיטציה, לא מעט בזכות סופרים פורצי דרך כמו ד"ר אורי נויבריט אשר בספרו "תורת הגוף והנפש" מציג את כל המידע לגבי ויסות רגשי וכיצד ניתן הרגשות משפיעות על הגוף. בספר תמצאו כלים פרקטיים שיסייעו לכם לתרגל מדיטציה בצורה טובה יותר אבל גם לשפר את איכות החיים, כל זאת באמצעות פסיכולוגיה חיובית.

עוצמת ההקשבה/ד"ר שירי דניאלס

בספרה עוצמת ההקשה מספקת ד"ר שירי דניאלס כלים אפקטיביים שבהם ניתן להשתמש בחיי היום יום, מתוך מטרה לסייע לאדם שזקוק לכך. אם בני המשפחה והחברים הקרובים או אפילו אתם מתמודדים עם מצבים של לחץ וחרדה, תרגול מדיטציה יכול לסייע רבות לטובת יצירה של מענה רגשי שיוביל גם ליכולת לסייע לטובת יצירה של איכות חיים טובה יותר. בעוצמת ההקשה תמצאו שיטות מעשיות כולל תרגול מדיטציה לטובת יצירת שייח משפיע עליכם ועל אחרים.

 

 

מדיטציה בודהיסטית/שי דרורי

בספרו פורץ הדרך מסביר שי דרורי כיצד ליישם את העקרונות של המדיטציה בשגרת היום יום, וזאת באמצעות מודעות לנשימה שלקוחה מתוך תולדות הבודהיזם. מדובר בספר שמככב מזה שנים רבות ברשימת רבי המכר בעקבות היכולת להיחשף לגישה חדשנית ובגובה העיניים המתמקדת בנפש ובגוף, כאשר תוכלו ליישם באמצעות הספר את הגישה הפילוסופית של הבודהיזם ובכך להוביל גם לאורח חיים בריא ומאוזן.

כיצד ללמד ילדים מדיטציה/דיוויד פונטה

בספרו "כיצד ללמד ילדים מדיטציה" מסביר דיוויד פונטה כיצד ללמד ילדים החל מגיל 5 לתרגל מדיטציה, כחלק מהבנה כי תרגול זה יכול להפחית לחצים, ביישנות, חרדה ואפילו חוסר ריכוז. דרך קריאה בספר תוכלו לא רק ללמד את ילדכם כיצד לתרגל אלא גם להעשיר את הידע שלכם באמצעות מגוון רחב של טיפים וטכניקות שאותן ניתן ליישם בזמן תרגול יוגה כמו גם מדיטציה, ובכך להוביל לרווחה נפשית בעבורכם ובעבור הילדים שלכם.

לסיכום

עולם המדיטציה והיוגה הם עולמים ששזורים האחד בשני כחוט השני. אם עד לפני מספר שנים היכולת להעמיק בתחום הייתה מוגבלת למדי, כיום בזכות ספרים פורצי דרך באתר של סטימצקי תוכלו גם אתם להעמיק את הקשר שלכם עם עצמכם ועם התודעה, באמצעות תרגול המתבצע דרך קריאה של ספרים. עם הזמן ניתן להבחין בהבדל הן מבחינת היכולת להפחית את הסבל והדאגה אבל גם שיפור באימון היוגה בעקבות השקפת עולם חדשה המבוססת על תרגול מדיטציה ויצירה של חיים פעילים. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להזמין ולקבל את הספרים שלכם במשלוח מהיר עד לבית.